fbpx

573 m²

hracej plochy pre leaser game

150 m

dostrel zbrane

20+

hudobných motívov

12

herných scenárov
laser game
15 minút
2-10 hráčov

Ľahko a slobodne ako šelma

Najrealistickejšia laser game v Trnave

Ako prví sme otvorili laser game v Trnave a vieme, čo skutočný hráč potrebuje. V našej laser game ťa nezväzujú žiadne káble. Môžeš sa hýbať mrštne ako puma a strieľať “na pána” jednou rukou.  NA hrudi ťa netlačí žiadna vesta. To, čo cítiš, je len tvoja túžba vyhrať. 

  • Každé štyri mesiace ti postavíme nový labyrint s tajnými únikovými cestami.
  • Zásah v laser game nebolí a nezašpini šatstvo.
  • My sme pripravení a naše zbrane tiež.
  • Dokážeme fungovať aj 24 hodín na jedno nabitie.
  • Vyber si dobrodružný scenár podľa tvojej chuti, úrovne a kondície.

INŠTRUKTÁŽ

PRIAMO NA MIESTE

 

Náš chill tím ti pred začiatkom hry s radosťou vysvetlí, ako funguje hi-tech výzbroj, ukážeme ti triky so zbraňou, prezradíme tajomstvo holografického zrkadla a pomôžeme vybrať pre tvoju partiu vhodný scenár hry. Takúto akčnú laser game v Trnave zažiješ len u nás!

ruka z laser game

HERNÉ SCENÁRE

Začiatočníci

Prvé rande s laser game

Deathmatch

Obľúbená bojová odysea,  v ktorej hrá každý proti každému. Spoliehať sa môžeš len na tvoju taktiku, zmysly a rýchly ukazovák na spúšti. Nikto ti totiž nekryje chrbát. Držíme pace, možno prekvapíš samého seba superschopnosťami.

Team deathmatch

Vytvor formácie, dohodni si stratégiu v tíme a hľadaj v tme súperovú farbu.  Ak máš zapnuté friendly fire, nestrieľaj na všetko, čo sa hýbe, môže to byť hráč z tvojich radov. Pomôž získať najväčšiu efektivitu pre svoj tím.

Pokročilí hráči

Keď hráčske srdce piští po vyššom leveli

Secret agent hunt:

Odhaľ tajného agenta v labyrinte.  Nedôveruj nikomu, ani svojej babke. Čítaj hru ako pravý bojový stratég. Nenechaj sa pomýliť. Nikto netuší, kto je tajný agent, a kto lovec. Maj oči na stopkách. Keď  zistíš, že si tajný agent ty,  psst, neupútavaj na seba príliš pozornosť.

Medic game

Strategická hra, kde je dôležitá nielen presná muška, ale najmä dobré vzťahy s tímovým doktorom. Ver nám, tohto titulovaného MUDr. budeš potrebovať. Keď ti dojdú životy, dokáže ťa vzkriesiť.

Base capture       

Znič základňu druhého tímu a chráň si zubami-nechtami-lasermi tú vlastnú. Ak prídeš o život, môžeš si ho dobiť “Medic boxom” na vlastnej veži.  Tím je rozdelený na útočníkov a ochrancov. Ukáž, čo v tebe drieme – si skôr lovec alebo strážca ohňa?

Pre fajnšmekrov:

Sharp Shooters, Wild Wild West, Total War a Predator Hunt

Let´s play

 

Nájdi si miesto na veži. Sleduj nepriateľské formácie, a keď cítiš šancu, namier. Trafili ťa? Si 4 sekundy vyzborejný ochranným štítom. Ideálny čas na únik alebo aktiváciu granátu.
One…two..three..four Yeah!  Zásah.
Tešíme sa na teba.