fbpx
 Ak si potrebujete vydýchnuť od laser game, ustáliť srdcový rytmus, dajte si malý hráčsky okruh po našej Chill Zóne. Možnosť presunu peši alebo na segway, skúsiť najmodernejšiu hi-tech virtuálnu realitu v Trnave, načerpať silu pri bare alebo chillovať na mäkkých gaučoch a sedacích vakoch.

Najmodernejšia virtuálna realita v Trnave

Používame najmodernejšiu technológiu, pri ktorej sa ti zatají dych a posunie tvoje vnímanie za hranicu logiky a zmyslových vnemov.

Pevne sa drž! Hojdanie medzi mrakodrapmi je tak sugestívne, že budeš cítiť odstredivú silu obrej hojdačky a pochopíš, prečo tomu hovoríme zážitková virtuálna realita.

Preferuješ radšej niečo na zemi? Zajazdi si na ferrari alebo zabojuj o holý život v jednej z našich VR games. Pozor! Spoza kopca sa na teba rúti gigantický škorpión. Odporúčame naozaj kvalitný deodorant. Táto virtuálna realita v Trnave je viac než autentická.

Interaktívne hracie stoly a hracie konzoly

Na našich stoloch sa odohrávajú mega príbehy o postrehu a presnom údere. Servírujeme billiard, stolný futbal, air hockey a pingpong. Akčnejšie typy si môžu “zamastiť” najnovšiu PlayStation  a dievčatá ocenia tanečné choreografie na Kinecte.

Prémiový Chill Bar s domácimi limonádami

Občas treba u našich hráčov tlmiť vášne. Chill Bar sme preto naplnili kvalitnými drinkami s kockami ľadu.  Na leto odporúčame do pohára maliny, bazu a čučoriedky, v zime lezie na chuť zázvorovo-medový drink alebo mangovo-pomarančový kokteil.

Potešíme aj kávičkárov.

Môžu si u nás vychutnať  výberové kávy od vynikajúcej slovenskej pražiarne. Všetko podávame štýlovo na stoloch z paliet a betónových tvárnic.

Zahraj si laser game a získaš 20% zľavu na nápoje v našom bare!
ImageImage
Chcel by som sa poďakovať majiteľovi za super zážitok pri virtuálnej realite, super človek, sranda ako sa patrí. Zážitok na celý život.
Michal Miškov
Chcem ChillPointu poďakovať, že mi pomohli zrealizovať moju oslavu. Anglickým kamarátom sa veľmi páčilo. Ďakujeme za úžasnú, atmosféru za veľmi príjemnú a energickú obsluhu.
Lýdia Pinterová
Dohodni si u nás termíny, aby ťa niekto nepreskochill.
0910 836 876
rezervacia@chillpoint.sk